Plugins - Head &amp - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Disable
fr: Désactiver

en: Enable
fr: Activer

en: FOOTER Priority
fr: Priorité du PIED DE PAGE

en: HEAD Priority
fr: Priorité l’EN-TÊTE

en: Donate
fr: Faire un don

en: Support
fr: Forums de support

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fr: Vous n’avez pas les droits suffisants pour accéder à cette page.

en: Post Types
fr: Type de publication

en: FOOTER Code
fr: Code du PIED DE PAGE

en: HEAD Code
fr: Code d’EN-TÊTE

en: Footer Code
fr: Code du pied de page

en: Head Code
fr: Code d’en-tête

en: Behavior
fr: Comportement

note: Author URI of the plugin
en: https://urosevic.net/
fr: https://urosevic.net

en: Select which post types will have Article specific section. Please note, even if you have Head/Footer Code set per article and then you disable that post type, article specific code will not be printed but only site-wide code.
fr: Sélectionnez les types de publication qui afficheront un champ de code spécifique pour l’en-tête ou le pied de page. Veuillez noter que la désactivation d’un type de publication utilise uniquement le code d’en-tête ou de pied de page à l’échelle du site et ne permet pas plus de personnalisation.
