Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to fr translation catalogue (8 entries)

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
fr: Une façon simple de modifier le type d’une publication dans WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
fr: Désolé, vous ne pouvez pas faire cela.

en: Missing data.
fr: Données manquantes.

en: &mdash; No Change &mdash;
fr: &mdash; Aucune modification &mdash;

en: Post Type
fr: Type de publication

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Post Type:
fr: Type de publication :
